Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.7) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: user
hy: օգտագործող

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Action
hy: Գործողություն

en: Name
hy: Անուն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: Deleted term %name.
hy: Ջնջլ %name տերմը

en: When cancelling these accounts
hy: Երբ դադարեցվեն  այս հաշիվները
