Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.7) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: user
os: архайæг

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: Action
os: Архайд

en: Name
os: Ном

en: Filename
os: Файлы ном
