Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.7) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: user
te: వాడుకరి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: content
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Action
te: చర్య

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: OR
te: లేదా

en: 1 item | @count items
te[0]: 1 అంశం
te[1]: @count అంశాలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Deleted user: %name %email.
te: తొలగించిన వాడుకరి: %name %email.
