Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.7) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Name
az: Ad

en: Views
az: Görünüşlər

en: Filename
az: Fayl adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Owner
az: Sahib

en: OR
az: Və ya

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Deleted term %name.
az: %name termini silindi.

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Deleted user: %name %email.
az: Silinmiş istifadəçi: %name %email.
