Views Calc (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Format
ast: Formatu

en: Count
ast: Cuenta

en: Maximum
ast: Máximu
