Views Calc (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: Space
bn: স্পেস

en: sort by @s
bn: @s অনুসারে সাজাও
