Views Calc (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Fields
bs: Polja

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Export data
bs: Izvezi podatke

en: Import data
bs: Uvezi podatke

en: Column
bs: Kolona

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje

en: sort by @s
bs: sortiraj po @s

en: A file has been pre-loaded for import.
bs: Datoteka je dodana za uvoz.

en: Comma
bs: Zarez

en: Link this field to its node
bs: Linkaj ovo polje na njegov nod
