Views Calc (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Views
et: Vaated

en: Format
et: Vorming

en: Separator
et: Eraldaja

en: Fields
et: Väljad

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Maximum
et: Maksimum

en: Sortable
et: Sorditav

en: New
et: Uus

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Minimum
et: Miinimum

en: Space
et: Ruum

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: Comma
et: koma

en: Sum
et: Summa

en: Base table
et: Baastabel

en: Apostrophe
et: Ülakoma
