Views Calc (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: Format
fi: Muoto

en: Separator
fi: Erotin

en: Fields
fi: Kentät

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Count
fi: Laskuri

en: Maximum
fi: Suurin

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: New
fi: Uusi

en: Export data
fi: Vie dataa

en: Decimal
fi: Desimaali

en: Minimum
fi: Pienin

en: Space
fi: Välilyönti

en: Column
fi: Palsta

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: sort by @s
fi: Lajittele kentän @s mukaan

en: Default sort order
fi: Oletus-lajittelujärjestys

en: Comma
fi: Pilkku

en: Link this field to its node
fi: Tee kentästä linkki solmuun

en: Sum
fi: Summa

en: Base table
fi: Perustaulukko

en: Apostrophe
fi: Heittomerkki
