Views Calc (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Space
hy: Տարածություն

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի

en: Comma
hy: Ստորակետ
