Views Calc (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Fields
ka: ველები

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: New
ka: ახალი

en: Minimum
ka: მინიმუმი
