Views Calc (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта
