Views Calc (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: New
ne: नयाँ

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Comma
ne: अल्पविराम
