Views Calc (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Fields
nn: Felt

en: sort by @s
nn: sorter etter @s

en: Default sort order
nn: Standard sortering
