Views Calc (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Views
oc: Vistas

en: Separator
oc: Separador

en: Fields
oc: Camps

en: Average
oc: Mejana

en: Count
oc: Descompte

en: Sortable
oc: Classable

en: New
oc: Novèl

en: Export data
oc: Exportar las donadas

en: Import data
oc: Données a importar

en: Space
oc: Espace

en: Column
oc: Colomna

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: sort by @s
oc: trier per @s

en: Default sort order
oc: Òrdre de triada per defaut

en: Comma
oc: Virgula

en: Link this field to its node
oc: Ligar aqueste camp a son nosèl

en: Sum
oc: Somme
