Views Calc (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Format
os: Формат
