Views Calc (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Views
pl: Widoki

en: Fields
pl: Pola

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: create views calc
pl: Stwórz view calc

en: Calculation
pl: Kalkulacja

en: New
pl: Nowy

en: Export data
pl: Eksport danych

en: Import data
pl: Importuj dane

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: Space
pl: Odstęp

en: Column
pl: Kolumna

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: sort by @s
pl: sortuj według @s

en: Show details
pl: Pokaż szczegóły

en: Default sort order
pl: Domyślny porządek sortowania

en: Comma
pl: Przecinek

en: Link this field to its node
pl: Z odnośnikiem do węzła

en: Sum
pl: Suma

en: Justification
pl: Usprawiedliwienie

en: Column calculations
pl: Obliczenia kolumny

en: Views Calc Table
pl: Tabela Kalkulatora Widoków

en: Creates a table with column calculations.
pl: Tworzy tabelę z obliczeniami kolumnowymi.

en: Select 'Yes' to show detailed values followed by column calculations, 'No' to surpress details and show only calculated column totals.
pl: Zaznacz 'Tak', aby wyświetlić szczegółowe wartości, a następnie obliczenia kolumnowe, wybierz 'Nie', aby anulować szczegóły i pokazać tylko obliczone sumy kolumnowe.

en: Display calculation
pl: Wyświetl wyniki obliczeń

en: <ul> <li>Go to admin/settings/views_calc to create calculations.</li> <li>The 'Fields' tab will allow you to create calculated fields that can be inserted into any view. The calculations can include the value of any Views field, combined with numbers, arithmatic operations, and common SQL functions like ROUND() or MIN(). Each available field has a shortcut name like %Node:Title. Create SQL snippets like (%Node:Field1 + 84600) or ROUND(%Node:Field2 / 3). </li> <li>The 'Columns' tab allows you to set column calculations. The column totals are added in the view itself by using the style 'Views Calc Table' and setting the fields in the table that should have column totals.</li> <li>The 'Settings' tab allows you to add new functions to the list of allowable functions. </ul>
pl: <ul> <li>Idź do admin/settings/views_calc aby utworzyć obliczenia.</li> <li>Zakładka 'Pola' umożliwi ci stworzenia obliczonych pól, które mogą być wstawione w dowolny widok. Obliczenia mogą obejmować wartość dowolnego pola widoków, wraz z liczbami, operacjami arytmetycznymi i popularnymi funkcjami SQL takimi jak ROUND() czy MIN(). Każde dostępne pole ma skróconą nazwę jak: %Node:Title. Utwórz fragmenty SQL, takie jak (%Node:Field1 + 84600) lub ROUND(%Node:Field2 / 3). </li> <li> Zakładka 'Kolumny' pozwala na ustawienie obliczeń kolumnowych. Sumy z poszczególnych kolumn dodawane są do widoku poprzez użycie stylu 'Views Calc Table' i ustawienie pól w tabeli, które powinny mieć sumy z kolumn. </li> <li> Zakładka 'Ustawienia' umożliwia dodawanie nowych funkcji do listy dozwolnych funkcji. </ul>

en: Set Views Calc fields and columns.
pl: Ustaw pola i kolumny kalkulatora widoków

en: Allowable functions and operators
pl: Dostępne funkcje i operatory

en: Field:
pl: Pole:

en: The views field name for this field (i.e. Views Calc: My Calculation).
pl: Nazwa pola widoków dla tego pola (np. Kalkulator widoków: moje obliczenia).

en: The format of the result of this calculation.
pl: Format wyniku tego obliczenia.

en: Custom function
pl: Funkcja użytkownika

en: Views Calc fields were updated.
pl: Pola kalkulatora widoków zostały zaktualizowane.

en: administer views calc
pl: zarządzaj kalkulatorem widoków

en: Export fields
pl: Eksport pól

en: Base table
pl: Tabela podstawowa

en: Apostrophe
pl: Apostrof
