Views Calc (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Views
ps: ليدنې

en: Format
ps: بڼه

en: Count
ps: شمیر

en: New
ps: نوی

en: Space
ps: تشه

en: Column
ps: ستن

en: Apostrophe
ps: غړوندى
