Views Calc (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta

en: Fields
se: Giettit
