Views Calc (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Export data
si: දත්ත අපනයනය කරන්න

en: Import data
si: දත්ත ආනයනය කරන්න

en: Minimum
si: අවමය

en: Sum
si: මුළු ගණන
