Views Calc (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Format
sk: Formát

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Fields
sk: Polia

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: Import data
sk: Importovať dáta

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Space
sk: Medzera

en: Column
sk: Stĺpec

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s

en: Default sort order
sk: Predvolené poradie

en: Comma
sk: Čiarka
