Views Calc (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: sort by @s
ta: @s ஐ வைத்து வரிசைப்படுத்துக
