Views Calc (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s
