Views Calc (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Views
az: Görünüşlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Fields
az: Sahələr

en: Average
az: Orta

en: Count
az: Say

en: Maximum
az: Maksimum

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: New
az: Yeni

en: Decimal
az: Onluq

en: Space
az: Boşluq

en: Column
az: Sütun

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: Comma
az: Vergül

en: Sum
az: Cəm

en: Base table
az: Əsas cədvəl
