Views Calc (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Format
be: Фармат

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Fields
be: Палі

en: Count
be: Колькасць

en: Maximum
be: Максімум

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Minimum
be: Мінімум

en: Space
be: Прабел

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s

en: Comma
be: Коска

en: Apostrophe
be: Апостраф
