Views Calc (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Count
bo: གྲངས

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: New
bo: གསར་བ

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Default sort
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: sort by @s
bo: @s་ལ་བསྟུན་ནས་སྒྲིག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Sum
bo: བསྡོམས་པས

en: Apostrophe
bo: སྤྱི་ཚེག༼'༽
