Views Calc (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Separator
ca: Separador

en: Fields
ca: Camps

en: Average
ca: Mitjana

en: Count
ca: Quantitat

en: Maximum
ca: Màxim

en: Sortable
ca: Ordenable

en: create views calc
ca: Crea una vista calculada

en: Calculation
ca: Càlcul

en: New
ca: Nou

en: Export data
ca: Dades d'exportació

en: Import data
ca: Dades d'importació

en: Minimum
ca: Mínim

en: Space
ca: Espai

en: Column
ca: Columna

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: A file has been pre-loaded for import.
ca: S'ha precarregat un fitxer per a importar-lo.

en: Default sort order
ca: Ordenació predeterminada

en: Comma
ca: Coma

en: Link this field to its node
ca: Enllaça aquest camp al seu node

en: Sum
ca: Suma

en: Creates a table with column calculations.
ca: Crea taula amb columnes calculades.

en: Base table
ca: Taula base

en: Apostrophe
ca: Apòstrof
