Views Calc (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།
