Views Calc (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Views
eo: Vidoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Minimum
eo: Minimumo

en: sort by @s
eo: ordigu laŭ @s
