Views Calc (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Views
eu: Bistak

en: Format
eu: Formatua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Maximum
eu: Maximoa

en: New
eu: Berriak

en: Export data
eu: Esportatu datuak

en: Import data
eu: Inportatu datuak

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Column
eu: Zutabe

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu

en: Comma
eu: Koma
