Views Calc (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: Save
fil: Pangalagaan
