Views Calc (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Views
gl: Vistas

en: Format
gl: Formato

en: Separator
gl: Separador

en: Fields
gl: Campos

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Maximum
gl: Máximo

en: Sortable
gl: Ordenable

en: New
gl: Novo

en: Export data
gl: Exportar datos

en: Import data
gl: Importar datos

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Space
gl: Espazo

en: Column
gl: Columna

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: A file has been pre-loaded for import.
gl: Precargouse un ficheiro para importar.

en: Default sort order
gl: Orde de clasificación predeterminada

en: Comma
gl: Coma

en: Link this field to its node
gl: Liga este campo a este nodo

en: Sum
gl: Suma

en: Apostrophe
gl: Apóstrofe
