Views Calc (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: Format
hu: Formátum

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Fields
hu: Mezők

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: Calculation
hu: Számítás

en: New
hu: Új

en: Export data
hu: Adatok exportálása

en: Import data
hu: Adatok importálása

en: Decimal
hu: Decimális

en: Space
hu: Szóköz

en: Column
hu: Oszlop

en: Default sort
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: sort by @s
hu: rendezés @s szerint

en: A file has been pre-loaded for import.
hu: A fájl előzetesen be lett töltve az importhoz.

en: Show details
hu: Részletek mutatása

en: Default sort order
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Comma
hu: Vessző

en: Link this field to its node
hu: A mező hivatkozzon a tartalomra

en: Sum
hu: Összegzés

en: Custom function
hu: Egyéni funkció

en: Export fields
hu: Export mezők

en: Base table
hu: Alaptábla

en: Apostrophe
hu: Aposztróf
