Views Calc (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Format
ku: فۆرمات

en: Count
ku: ژمارە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Space
ku: بۆشایی

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s

en: Comma
ku: کۆما
