Views Calc (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Format
sl: Oblika

en: Count
sl: Število

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: Comma
sl: Vejica
