Views Calc (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Count
sq: Numri

en: sort by @s
sq: rendit sipas @s
