Views Calc (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Average
th: เฉลี่ย

en: Count
th: จำนวน

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Space
th: ช่องว่าง

en: sort by @s
th: เรียงตาม @s

en: Comma
th: จุลภาค

en: Sum
th: ผลรวม
