Views Calc (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Count
ug: قېتىم سانى
