Views Calc (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Views
ar: الرؤى

en: Format
ar: التنسيق

en: Separator
ar: فاصل

en: Fields
ar: الحقول

en: Average
ar: متوسط

en: Count
ar: العدد

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: New
ar: جديد

en: Decimal
ar: عدد عشري

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Space
ar: فراغ

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s

en: Comma
ar: فاصلة

en: Sum
ar: المجموع
