Views Calc (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Minimum
br: Izek
