Views Calc (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Format
cs: Formát

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Fields
cs: Pole

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: New
cs: Nové

en: Export data
cs: Exportovat data

en: Import data
cs: Importovat data

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Space
cs: Mezera

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: Comma
cs: Čárka

en: Base table
cs: Základní tabulka

en: Apostrophe
cs: Apostrof
