Views Calc (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Format
el: Μορφή

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Fields
el: Πεδία

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: New
el: Δημιουργία

en: Decimal
el: Δεκαδικός αριθμός

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Space
el: Διάστημα

en: Column
el: Στήλη

en: sort by @s
el: ταξινόμηση κατά @s

en: Comma
el: Κόμμα

en: Sum
el: Άθροισμα

en: Apostrophe
el: Απόστροφος
