Views Calc (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: Format
he: פורמט

en: Separator
he: מפריד

en: Fields
he: שדות

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Maximum
he: מקסימום

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: New
he: חדש

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: Decimal
he: דצימלי

en: Minimum
he: מינימום

en: Space
he: רווח

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: Default sort order
he: מיון ברירת מחדל

en: Comma
he: פסיק

en: Link this field to its node
he: קשר שדה זה לפריט התוכן שלו

en: Sum
he: סְכוּם

en: Base table
he: טבלת בסיס
