Views Calc (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Format
hr: Oblik

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Fields
hr: Polja

en: Average
hr: Prosjek

en: Count
hr: Broj

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Space
hr: Razmak

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s

en: Comma
hr: Zarez
