Views Calc (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Views
is: Gagnasýn

en: Format
is: Stílsnið

en: Separator
is: Skilja

en: Fields
is: Svæði

en: Average
is: Meðaltal

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: New
is: Nýtt

en: Column
is: Dálkur

en: sort by @s
is: flokka eftir @s

en: Default sort order
is: Sjálfgefin röðun

en: Comma
is: Komma
