Views Calc (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Views
jv: View

en: Separator
jv: Watesan

en: Fields
jv: Field

en: Average
jv: Rerata

en: Count
jv: Jumlah

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Decimal
jv: Desimal

en: Space
jv: Spasi

en: sort by @s
jv: urutaké karo @s

en: Comma
jv: Koma
