Views Calc (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Format
lt: Formatas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: New
lt: Naujas

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Space
lt: Tarpas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: A file has been pre-loaded for import.
lt: Failas buvo paruoštas importavimui.

en: Comma
lt: Kablelis

en: Apostrophe
lt: Apostrofa
