Views Calc (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး
