Views Calc (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Maximum
sr: Максимално

en: Minimum
sr: Минимално

en: sort by @s
sr: поређај по @s
