Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: List type
az: Siyahı növü

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı
